Aspect Nieruchomości - Ogólnopolska sieć biur - Twoja strona w nieruchomościach. Naszą misją jest stworzenie warunków przyjaznych do przeprowadzenia bezpiecznych transakcji na rynku nieruchomości.

 

Ponad 15 lat doświadczenia na polskim rynku nieruchomości.

 

Szanowni Państwo.

 

             Nieruchomości to nasza pasja i zajmujemy się nią od wielu lat. Zadowolenie klienta jest dla Nas inspiracją do szukania rozwiązań znacznie wykraczających poza standardową jakość obsługi. Aspect Nieruchomości jako ogólnopolska sieć biur posiada szeroką ofertę, a do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie. Zależy nam na satysfakcji klienta, dlatego towarzyszymy mu przez cały proces realizacji transakcji, zwracając szczególną kwestię na dbanie o jego interes. Inwestując własny czas, zaangażowanie i środki finansowe wykonujemy szereg czynności zmierzających do finalizacji transakcji czyli sprzedaży, kupna , najmu, wynajmu nieruchomości.

 

              Prowadzimy także doradztwo inwestycyjne w zakresie rynku nieruchomości, a także doradztwo kredytowe pomagając w pozyskaniu środków na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Współpracujemy z kilkunastoma bankami i jesteśmy w stanie przedstawić najlepszą aktualną ofertę na rynku.

 

Zajmujemy się też zarządzaniem nieruchomościami, a także wprowadzamy na rynek nową usługę tj. zarządzanie najmem nieruchomości.

 

Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi i jesteśmy w stanie polecić Naszym Klientom sprawdzonych fachowców. Pomagamy w aranżacji wnętrz, remontach czy też przeprowadzkach. Współpracujemy z biurami projektowymi, gdzie często przygotowywane są projekty domów i nieruchomości komercyjnych dla Naszych Klientów na preferencyjnych warunkach, którzy skorzystali z naszych usług i zostali przez Nas poleceni.

Dbając o wysoki standard obsługi w naszych codziennych czynnościach stosujemy  "Kartę Praw Klienta" rekomendowaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

            Na naszej stronie www.aspect.info.pl, a także na pozostałych naszych stronach dedykowanych dla każdego miasta, w którym znajduje się oddział biura Aspect Nieruchomości, znajdą Państwo informacje na temat aktualnych ofert nieruchomości wystawionych do sprzedaży, wynajmu, a także naszych działaniach codziennych, promocjach i aktualnym życiu firmy. Strona jest codziennie aktualizowana, wprowadzane są nowe oferty i usuwane nieaktualne. W opisie przy każdej ofercie znajdą Państwo kontakt bezpośredni do opiekuna zajmującego się daną ofertą, która udzieli niezbędnych informacji uzupełniających opis.

 

          Jako firma działamy wszechstronnie współpracując z wieloma biurami nieruchomości na terenie całej Polski, dlatego nasza skuteczność jest na wysokim poziomie.  Przykładamy dużą wagę do dobrej, skutecznej promocji ofert powierzonych nam przez klientów, dlatego wszystkie ogłoszenia umieszczane przez Aspect Nieruchomości są widoczna w internecie na ponad 30 największych portalach ogłoszeniowych, czyli dostęp do nich codziennie ma kilka milionów potencjalnych klientów.

          Aspect Nieruchomości jest firmą, która stawia na ciągły rozwój, korzystając z potencjału jaki tworzą ludzie pracujący w firmie, chce stworzyć jedną z największych sieci biur nieruchomości działających na terenie całej Polski.  W oparciu o własne doświadczenia przygotowaliśmy partnerski system współpracy i od roku 2013roku rozpoczęliśmy budowę struktury, która z miesiąca na miesiąc, z roku na rok coraz bardziej się rozrasta.  Dajemy możliwość otworzenia przez innych przedsiębiorców własnego biura nieruchomości działającego pod szyldem marki Aspect Nieruchomości na terenie całej Polski w oparciu o wypracowane przez Naszą firmę standardy i procedury oraz specjalnie przygotowany system dający gwarancję sukcesu w prowadzeniu własnego biznesu.

           Aktualnie jako sieć biur Aspect Nieruchomości działamy już na terenie 7 województw, posiadamy biura w takich miastach Płock, Kutno, Rybnik, Żory, Piekary Śląskie, Rzeszów, Radom, Wyszków, Łódź, Częstochowa, Warszawa, Białystok, Zabrze i w dalszym ciągu się rozwijamy oraz wzmacniamy silną pozycję na rynku nieruchomości poprzez stałe wsparcie naszych Partnerów.

 

            Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami, a także należymy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Posiadamy stosowne licencje zawodowe oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. Stale doskonalimy swój warsztat przez uczestnictwo w wielu szkoleniach zawodowych i branżowych, ponieważ zależy nam na stałym podnoszeniu swoich kwalifikacji.

 

                Na terenie Warszawy naszą siec reprezentuje Pan Mariusz Turek prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod nazwą ATM JK sp. z o.o., NIP:  524-289-69-65 z siedzibą w Warszawie ul. Łodygowa 3.

      Zapraszam do skorzystania z usług świadczonych w ramach sieci Aspect Nieruchomości i współpracy.

         Z poważaniem

Tomasz Barski

- właściciel marki Aspect Nieruchomości

       pośrednik w obrocie nieruchomościami - nr lic. 6276

zarządca nieruchomościami - nr lic. 27689

    a także członek Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami,

Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.